019 223 800 | info@ppab.se

Kontakta oss

info@ppab.se

+46 19 223 800

Besöksadress

Östra Vagngatan 8B, 702 27 Örebro, Sverige

Postadress:

Box 9006, 700 09, Örebro

Fax:

+46 10 220 32 39

    Gör en offertförfrågan

    Fyll i fälten nedan så kontaktar vi dig.

    Medarbetare

    ppab therese

    Therese Sätre

    Ekonomichef

    mobil:+46 72 402 39 37
    direktnummer: +46 10 220 32 37
    e-mail: therese.satre@ppab.se

    Louise Johansson

    Louise Johansson

    Innesäljare & Offert

    direktnummer: +46 10 220 32 21
    e-mail: louise.johansson@ppab.se

    Martin Andersson

    Martin Andersson

    Teknisk Säljchef

    mobile: +46 70 145 33 10
    e-mail: martin.andersson@ppab.se

     

    Boka ett digitalt möte med mig

    kim fagerlund 2

    Kim Fagerlund

    Försäljningsingenjör/Marknadschef

    mobil: +46 70 643 52 09
    e-mail: kim.fagerlund@ppab.se

     

    Boka ett digitalt möte med mig

     

    Fredrik Emanuelsson

    Fredrik Emanuelsson

    Försäljningsingenjör Södra Sverige

    mobil: +46 72 080 12 04
    e-mail: fredrik.emanuelsson@ppab.se

     

    Boka ett digitalt möte med mig

    Peter Borg 2

    Peter Borg

    Försäljningsingenjör Västra Sverige

    mobil: +46 70 650 00 39
    e-mail: peter.borg@ppab.se

     

    Boka ett digitalt möte med mig

    Malin Sandelius 1

    Malin Sandelius

    Innesäljare & Offert

    direktnummer: +46 10 220 32 20
    e-mail: malin.sandelius@ppab.se

    Mats Aronsson 2021

    Mats Aronsson

    Verkställande Direktör

    mobil: +46 73 368 89 61
    e-mail: mats.aronsson@ppab.se

     

    Boka ett digitalt möte med mig

    mikael

    Mikael Zaar

    Försäljningsingenjör Mälardalen och Södra Norrland Sverige

    mobil: +46 73 502 89 08
    e-mail: mikael.zaar@ppab.se

     

    Boka ett digitalt möte med mig